با توجه به اینکه دانشگاه‌ها به ترتیب دارن اطلاعیه آزمون خودشونو منتشر می‌کنن جواب سوال شما در ماه فروردین مشخص خواهد شد.

هرچه تعداد آزمون ثبت‌نامی بیش‌تری داشته باشید، شانس قبولیتون به همان نسبت بالاتر میره.

زمان ثبت نام آزمون های یوس در سال ۲۰۲۱ اعلام خواهد شد و عموما از بهمن ماه هرسال شروع میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و هزینه کلاس ها با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

منابع خوب و کامل به شما کمک می‌کند تا بر مطالب آزمون به خوبی تسلط پیدا کرده و اعتماد به نفس‌تان افزایش یابد. همچنین، در هنگام تهیه منابع، حتما دقت کنید که کلیه سرفصل‌‌ها و مباحث بخش‌های مختلف آزمون یوس را پوشش دهند.

دانشگاه انکارا چرا زمان ثبت نام یوس ۲۰۲۱رو اعلام نمیکنه؟ قرار نیست برگزار شه؟

فرم ثبت نام آزمونهای یوس ۲۰۲۱ (برای دانلود فرم ثبت‌نام بر روی لینک کلیک کنید)

سلام، با توجه به گستردگی مطالب توصیه داریم از مشاوره رایگان مجموعه یوس سنتر استفاده کنید؛ برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با تلفن موسسه تماس بگیرید.

به همین دلیل، برخی دانشگاه ها نتیجه آزمون زبان ترکی را برای پذیرش دانشجویان در نظر می­گیرند و آن را به عنوان معیار خودشان اعلام می­کنند: برخی دیگر از دانشگاه ها ممکن است چنین بیانیه­ای صادر نکنند.

من برای تحصیل در دانشگاه معمار سینان ترکیه به نمره حداقل ۶۵۰ نیاز دارم که خیلی کار من رو اسون میکنه انگلیسی رو دارم تموم میکنم به زودی ایلتس

دانشگاه ها ی خصوصی ترکیه بدون آزمون پذیرش دارند و آزمون یوس یا اس ای تی تاثیری در پذیرش ندارند

آزمون مذکور به زبان های «ترکی، آلمانی، عربی، فرانسوی، انگلیسی، روسی» برگزار خواهد شد.

افرادی که در رشته‌ی هوشبری تحصیل می‌کنند، می‌توانند پس از اتمام تحصیلات در بیمارستان‌ها مشغول به کار شوند.

هزینه ثبت نام با تأخیر (اگر قبل از پایان مهلت ثبت نام با تأخیر اقدام کنید): ۳۰ دلار

If you enjoyed this write-up and you would certainly like to obtain even more info relating to آموزش یوس kindly visit our own site.